Ekipe kluba
MLAĐI PIONIRI
KK Div Basket
KK Div Basket 2
PIONIRI
KK Div Basket
KK Div Basket 2
KK Div Basket 3
KADETI
JUNIORI
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Div Basket 2 (mlađi pioniri)



Regionalna liga U12
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Žarkovo 21615183237545731
2.KK Vizura 21614282338743630
3.KK Partizan NIS 21613392343149229
4.KK Barajevo168865752912824
5.KK Div Basket 21688561552924
6.KK Sopot1679424580-15623
7.KK Zemun 316511469651-18221
8.KK Beostyle 2 (-1)16214284901-61717
9.KK Flash 316016243810-56716


1. kolo20.11.2021
75281KK Žarkovo 2 : KK Beostyle 274 : 13
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
75282KK Zemun 3 : KK Div Basket 244 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2022 Vreme: 10:20
Lokacija: Ivan Gundulić (Narodnih heroja 12)
75283KK Flash 3 : KK Sopot20 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.04.2022 Vreme: 13:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
75284KK Barajevo : KK Vizura 227 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 13:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
KK Partizan NIS 2 - slobodna ekipa

2. kolo27.11.2021
75275KK Partizan NIS 2 : KK Žarkovo 243 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2022 Vreme: 18:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
75276KK Sopot : KK Barajevo34 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 10:15
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
75277KK Div Basket 2 : KK Flash 346 : 13
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 13:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
75278KK Beostyle 2 : KK Zemun 3SR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022
KK Vizura 2 - slobodna ekipa

3. kolo04.12.2021
75271KK Zemun 3 : KK Partizan NIS 229 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 10:20
Lokacija: Ivan Gundulić (Narodnih heroja 12)
75272KK Flash 3 : KK Beostyle 218 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 11:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
75273KK Barajevo : KK Div Basket 250 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 10:00
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
75274KK Vizura 2 : KK Sopot38 : 15
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 14:50
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
KK Žarkovo 2 - slobodna ekipa

4. kolo11.12.2021
75265KK Partizan NIS 2 : KK Flash 3105 : 9
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2021 Vreme: 10:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
75266KK Žarkovo 2 : KK Zemun 376 : 10
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2021 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
75267KK Div Basket 2 : KK Vizura 217 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2021 Vreme: 15:15
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
75268KK Beostyle 2 : KK Barajevo8 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2021 Vreme: 15:30
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
KK Sopot - slobodna ekipa

5. kolo18.12.2021
75261KK Flash 3 : KK Žarkovo 23 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 11:25
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
75262KK Barajevo : KK Partizan NIS 235 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 17:30
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
75263KK Vizura 2 : KK Beostyle 296 : 20
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 18:20
Lokacija: Nova Vizura (Slavonska 18)
75264KK Sopot : KK Div Basket 237 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.12.2021 Vreme: 10:10
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
KK Zemun 3 - slobodna ekipa

6. kolo25.12.2021
75255KK Partizan NIS 2 : KK Vizura 242 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2021 Vreme: 15:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
75256KK Žarkovo 2 : KK Barajevo53 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2021 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
75257KK Zemun 3 : KK Flash 352 : 12
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2021 Vreme: 10:20
Lokacija: Ivan Gundulić (Narodnih heroja 12)
75258KK Beostyle 2 : KK Sopot19 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2021 Vreme: 15:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
KK Div Basket 2 - slobodna ekipa

7. kolo29.01.2022
75251KK Barajevo : KK Zemun 340 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.04.2022 Vreme: 10:00
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
75252KK Vizura 2 : KK Žarkovo 238 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2022 Vreme: 15:20
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
75253KK Sopot : KK Partizan NIS 214 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2022 Vreme: 18:45
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
75254KK Div Basket 2 : KK Beostyle 243 : 16
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
KK Flash 3 - slobodna ekipa

8. kolo05.02.2022
75245KK Partizan NIS 2 : KK Div Basket 259 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2022 Vreme: 10:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
75246KK Žarkovo 2 : KK Sopot58 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2022 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
75247KK Zemun 3 : KK Vizura 213 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2022 Vreme: 10:20
Lokacija: Ivan Gundulić (Narodnih heroja 12)
75248KK Flash 3 : KK Barajevo14 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2022 Vreme: 13:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
KK Beostyle 2 - slobodna ekipa

9. kolo12.02.2022
75241KK Vizura 2 : KK Flash 364 : 17
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2022 Vreme: 09:50
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
75242KK Sopot : KK Zemun 334 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2022 Vreme: 10:15
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
75243KK Div Basket 2 : KK Žarkovo 228 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2022 Vreme: 15:20
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
75244KK Beostyle 2 : KK Partizan NIS 219 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2022 Vreme: 16:30
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
KK Barajevo - slobodna ekipa

10. kolo19.02.2022
75235KK Vizura 2 : KK Barajevo36 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2022 Vreme: 11:20
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
75236KK Sopot : KK Flash 336 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2022 Vreme: 10:15
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
75237KK Div Basket 2 : KK Zemun 356 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2022 Vreme: 14:45
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
75238KK Beostyle 2 : KK Žarkovo 218 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2022 Vreme: 16:20
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
KK Partizan NIS 2 - slobodna ekipa

11. kolo26.02.2022
75230KK Žarkovo 2 : KK Partizan NIS 239 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
75231KK Zemun 3 : KK Beostyle 262 : 4
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 10:20
Lokacija: Ivan Gundulić (Narodnih heroja 12)
75232KK Flash 3 : KK Div Basket 212 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2022 Vreme: 13:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
75233KK Barajevo : KK Sopot55 : 19
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 12:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
KK Vizura 2 - slobodna ekipa

12. kolo05.03.2022
75225KK Partizan NIS 2 : KK Zemun 379 : 15
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2022 Vreme: 10:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
75226KK Sopot : KK Vizura 217 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2022 Vreme: 10:30
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
75227KK Div Basket 2 : KK Barajevo46 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2022 Vreme: 15:20
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
75228KK Beostyle 2 : KK Flash 341 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2022 Vreme: 14:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
KK Žarkovo 2 - slobodna ekipa

13. kolo12.03.2022
75220KK Zemun 3 : KK Žarkovo 228 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 10:20
Lokacija: Ivan Gundulić (Narodnih heroja 12)
75221KK Flash 3 : KK Partizan NIS 210 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2022 Vreme: 12:50
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
75222KK Barajevo : KK Beostyle 244 : 18
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 14:00
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
75223KK Vizura 2 : KK Div Basket 267 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2022 Vreme: 11:50
Lokacija: Nova Vizura (Slavonska 18)
KK Sopot - slobodna ekipa

14. kolo19.03.2022
75215KK Partizan NIS 2 : KK Barajevo61 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2022 Vreme: 12:10
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
75216KK Žarkovo 2 : KK Flash 358 : 13
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
75217KK Div Basket 2 : KK Sopot36 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2022 Vreme: 10:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
75218KK Beostyle 2 : KK Vizura 212 : 104
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2022 Vreme: 15:00
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
KK Zemun 3 - slobodna ekipa

15. kolo26.03.2022
75210KK Flash 3 : KK Zemun 319 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2022 Vreme: 12:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
75211KK Barajevo : KK Žarkovo 234 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2022 Vreme: 14:00
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
75212KK Vizura 2 : KK Partizan NIS 240 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2022 Vreme: 09:50
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
75213KK Sopot : KK Beostyle 236 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2022 Vreme: 17:15
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
KK Div Basket 2 - slobodna ekipa

16. kolo02.04.2022
75205KK Partizan NIS 2 : KK Sopot67 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 14:00
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
75206KK Žarkovo 2 : KK Vizura 237 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
75207KK Zemun 3 : KK Barajevo20 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.04.2022 Vreme: 18:50
Lokacija: Ivan Gundulić (Narodnih heroja 12)
75208KK Beostyle 2 : KK Div Basket 218 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 14:20
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
KK Flash 3 - slobodna ekipa

17. kolo09.04.2022
75200KK Barajevo : KK Flash 364 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2022 Vreme: 14:00
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
75201KK Vizura 2 : KK Zemun 337 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2022 Vreme: 19:50
Lokacija: Nova Vizura (Slavonska 18)
75202KK Sopot : KK Žarkovo 217 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2022 Vreme: 17:30
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
75203KK Div Basket 2 : KK Partizan NIS 222 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2022 Vreme: 14:45
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
KK Beostyle 2 - slobodna ekipa

18. kolo16.04.2022
75195KK Partizan NIS 2 : KK Beostyle 273 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.04.2022 Vreme: 21:30
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
75196KK Žarkovo 2 : KK Div Basket 244 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2022 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
75197KK Zemun 3 : KK Sopot38 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.04.2022 Vreme: 16:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
75198KK Flash 3 : KK Vizura 213 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.04.2022 Vreme: 20:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
KK Barajevo - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova



Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.