Ekipe kluba
MLAĐI PIONIRI
KK Div Basket
KK Div Basket 2
KK Div Basket 3
PIONIRI
KK Div Basket
KK Div Basket 2
KADETI
KK Div Basket
JUNIORI
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Div Basket 2 (mlađi pioniri)



Regionalna liga U12
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Beovuk 72 - 2330169351346
2.KK Cerak 3330187631246
3.KK Vizura 2330162491136
4.KK Div Basket 233016475896
5.KK Zemun Fitofarmacija 2312123111124
6.KK Pobednik 011-231263143-804
7.KK Torlak 231262170-1084
8.KK Surčin Dobanovci 330358129-713
9.KK Barajevo30366166-1003
10.KK Novi Beograd 7 - 230359172-1133


1. kolo16.11.2019
66399KK Barajevo : KK Torlak 229 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 11:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
66400KK Beovuk 72 - 2 : KK Surčin Dobanovci 340 : 13
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 12:45
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
66401KK Vizura 2 : KK Novi Beograd 7 - 267 : 20
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 09:45
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
66402KK Div Basket 2 : KK Zemun Fitofarmacija 243 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
66403KK Pobednik 011-2 : KK Cerak 312 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.11.2019 Vreme: 19:10
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)

2. kolo23.11.2019
66404KK Barajevo : KK Beovuk 72 - 218 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2019 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
66405KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Pobednik 011-264 : 15
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 09:30
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)
66406KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Div Basket 210 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 14:40
Lokacija: Branko Radičević (Jurija Gagarina 195)
66407KK Surčin Dobanovci 3 : KK Vizura 210 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 11:20
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)
66408KK Torlak 2 : KK Cerak 322 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 11:15
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)

3. kolo30.11.2019
66409KK Beovuk 72 - 2 : KK Torlak 257 : 4
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
66410KK Vizura 2 : KK Barajevo58 : 19
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Nova Vizura (Slavonska 18)
66411KK Div Basket 2 : KK Surčin Dobanovci 352 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
66412KK Pobednik 011-2 : KK Novi Beograd 7 - 236 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 09:15
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
66413KK Cerak 3 : KK Zemun Fitofarmacija 253 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 10:10
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

4. kolo07.12.2019
66414KK Barajevo : KK Div Basket 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 10:00
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
66415KK Beovuk 72 - 2 : KK Vizura 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
66416KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Cerak 3
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Branko Radičević (Jurija Gagarina 195)
66417KK Surčin Dobanovci 3 : KK Pobednik 011-2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)
66418KK Torlak 2 : KK Zemun Fitofarmacija 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)

5. kolo14.12.2019
66419KK Vizura 2 : KK Torlak 2
66420KK Div Basket 2 : KK Beovuk 72 - 2
66421KK Pobednik 011-2 : KK Barajevo
66422KK Cerak 3 : KK Surčin Dobanovci 3
66423KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Novi Beograd 7 - 2

6. kolo21.12.2019
66424KK Barajevo : KK Cerak 3
66425KK Beovuk 72 - 2 : KK Pobednik 011-2
66426KK Vizura 2 : KK Div Basket 2
66427KK Surčin Dobanovci 3 : KK Zemun Fitofarmacija 2
66428KK Torlak 2 : KK Novi Beograd 7 - 2

7. kolo11.01.2020
66429KK Div Basket 2 : KK Torlak 2
66430KK Pobednik 011-2 : KK Vizura 2
66431KK Cerak 3 : KK Beovuk 72 - 2
66432KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Barajevo
66433KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Surčin Dobanovci 3

8. kolo18.01.2020
66434KK Barajevo : KK Novi Beograd 7 - 2
66435KK Beovuk 72 - 2 : KK Zemun Fitofarmacija 2
66436KK Vizura 2 : KK Cerak 3
66437KK Div Basket 2 : KK Pobednik 011-2
66438KK Torlak 2 : KK Surčin Dobanovci 3

9. kolo25.01.2020
66439KK Pobednik 011-2 : KK Torlak 2
66440KK Cerak 3 : KK Div Basket 2
66441KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Vizura 2
66442KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Beovuk 72 - 2
66443KK Surčin Dobanovci 3 : KK Barajevo

10. kolo22.02.2020
66444KK Cerak 3 : KK Pobednik 011-2
66445KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Div Basket 2
66446KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Vizura 2
66447KK Surčin Dobanovci 3 : KK Beovuk 72 - 2
66448KK Torlak 2 : KK Barajevo

11. kolo29.02.2020
66449KK Beovuk 72 - 2 : KK Barajevo
66450KK Vizura 2 : KK Surčin Dobanovci 3
66451KK Div Basket 2 : KK Novi Beograd 7 - 2
66452KK Pobednik 011-2 : KK Zemun Fitofarmacija 2
66453KK Cerak 3 : KK Torlak 2

12. kolo07.03.2020
66454KK Barajevo : KK Vizura 2
66455KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Cerak 3
66456KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Pobednik 011-2
66457KK Surčin Dobanovci 3 : KK Div Basket 2
66458KK Torlak 2 : KK Beovuk 72 - 2

13. kolo14.03.2020
66459KK Vizura 2 : KK Beovuk 72 - 2
66460KK Div Basket 2 : KK Barajevo
66461KK Pobednik 011-2 : KK Surčin Dobanovci 3
66462KK Cerak 3 : KK Novi Beograd 7 - 2
66463KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Torlak 2

14. kolo21.03.2020
66464KK Barajevo : KK Pobednik 011-2
66465KK Beovuk 72 - 2 : KK Div Basket 2
66466KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Zemun Fitofarmacija 2
66467KK Surčin Dobanovci 3 : KK Cerak 3
66468KK Torlak 2 : KK Vizura 2

15. kolo28.03.2020
66469KK Div Basket 2 : KK Vizura 2
66470KK Pobednik 011-2 : KK Beovuk 72 - 2
66471KK Cerak 3 : KK Barajevo
66472KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Surčin Dobanovci 3
66473KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Torlak 2

16. kolo04.04.2020
66474KK Barajevo : KK Zemun Fitofarmacija 2
66475KK Beovuk 72 - 2 : KK Cerak 3
66476KK Vizura 2 : KK Pobednik 011-2
66477KK Surčin Dobanovci 3 : KK Novi Beograd 7 - 2
66478KK Torlak 2 : KK Div Basket 2

17. kolo25.04.2020
66479KK Pobednik 011-2 : KK Div Basket 2
66480KK Cerak 3 : KK Vizura 2
66481KK Zemun Fitofarmacija 2 : KK Beovuk 72 - 2
66482KK Novi Beograd 7 - 2 : KK Barajevo
66483KK Surčin Dobanovci 3 : KK Torlak 2

18. kolo09.05.2020
66484KK Barajevo : KK Surčin Dobanovci 3
66485KK Beovuk 72 - 2 : KK Novi Beograd 7 - 2
66486KK Vizura 2 : KK Zemun Fitofarmacija 2
66487KK Div Basket 2 : KK Cerak 3
66488KK Torlak 2 : KK Pobednik 011-2


Prezentacije ostalih klubova



Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.