Ekipe kluba
MLAĐI PIONIRI
KK Div Basket
KK Div Basket 2
PIONIRI
KK Div Basket
KK Div Basket 2
KK Div Basket 3
KADETI
JUNIORI
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Div Basket (pioniri)



Kvalitetna liga U15
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Banjica Mega66057435821612
2.KK Crvena Zvezda MTS541352295579
3.KK Dynamic BG440332248848
4.KK IBC624367395-288
5.KK Vizura440340256848
6.KK Zemun523331315167
7.KK Beovuk 72523308392-847
8.KK Div Basket 615309430-1217
9.KK Cerak 422264275-116
10.KK Partizan NIS422323312116
11.KK Flash606256410-1546
12.ŠKK Zvezdara303187257-703


1. kolo23.10.2021
74075KK Partizan NIS : KK Cerak 88 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.10.2021 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Miloš Joksimović, Vuk Ivančević Delegat: Jelena Popović
74076ŠKK Zvezdara : KK Zemun58 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.10.2021 Vreme: 12:50
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Stevan Rašinac, Nemanja Radović Delegat: Aleksandar Rašinac
74077KK Vizura : KK Div Basket 98 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.10.2021 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Aleksandar Bošković, Petar Jankuloski Delegat: Aleksandar Knežević
74078KK Crvena Zvezda MTS : KK Beovuk 7275 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2021 Vreme: 20:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Nemanja Gojović, Petar Janković Delegat: Mihajlo Kostić
74079KK Banjica Mega : KK IBC98 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.10.2021 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudija: Damjan Ratković Delegat: Milena Glavan
74080KK Dynamic BG : KK Flash92 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.10.2021 Vreme: 16:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Dejan Živković, Vuk Ivančević Delegat: Miroljub Jovanović

2. kolo30.10.2021
74081KK Partizan NIS : ŠKK Zvezdara
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2021
74082KK IBC : KK Dynamic BG76 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2021 Vreme: 11:00
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Predrag Nestorović Delegat: Đorđe Ilić
74083KK Beovuk 72 : KK Banjica Mega59 : 112
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2021 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Dušan Marčetić, Predrag Nestorović Delegat: Aleksandar Rašinac
74084KK Div Basket : KK Crvena Zvezda MTS36 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2021 Vreme: 15:15
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Jelena Popović
74085KK Zemun : KK Vizura60 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2021 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Prica, Saša Krsmanović Delegat: Goran Radovanović
74086KK Cerak : KK Flash78 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2021 Vreme: 10:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Milan Kostić, Antonije Luković Delegat: Aleksandar Rašinac

3. kolo06.11.2021
74087ŠKK Zvezdara : KK Cerak
74088KK Vizura : KK Partizan NIS87 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.11.2021 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Filip Mladenović, Nemanja Gojović Delegat: Bojan Draškić
74089KK Crvena Zvezda MTS : KK Zemun72 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.11.2021 Vreme: 14:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Predrag Nestorović, Miloš Joksimović Delegat: Zoran Ninkov
74090KK Banjica Mega : KK Div Basket 92 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.11.2021 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Aleksandar Petrović, Ognjen Mladenović Delegat: Zoran Ninkov
74091KK Dynamic BG : KK Beovuk 7289 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.11.2021 Vreme: 18:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
Sudije: Dragan Jakovljević, Marko Paunović Delegat: Aleksandar Rašinac
74092KK Flash : KK IBC28 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.11.2021 Vreme: 17:10
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Filip Mladenović, Vuk Ivančević Delegat: Jovan Čučuković

4. kolo13.11.2021
74093KK Partizan NIS : KK Crvena Zvezda MTS90 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2021 Vreme: 16:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Aleksandar Bošković, Ognjen Ćurčić Delegat: Jelena Popović
74094ŠKK Zvezdara : KK Vizura
74095KK Beovuk 72 : KK Flash72 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2021 Vreme: 12:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Aleksandar Bošković, Nemanja Gojović Delegat: Aleksandar Rašinac
74096KK Div Basket : KK Dynamic BG56 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2021 Vreme: 12:15
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Nemanja Gojović, Petar Jankuloski Delegat: Nenad Radosavljević
74097KK Zemun : KK Banjica Mega76 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2021 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Vlahović, Predrag Nestorović Delegat: Aleksandar Knežević
74098KK Cerak : KK IBC52 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2021 Vreme: 10:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Mihajlo Kostić

5. kolo20.11.2021
74099KK Vizura : KK Cerak 85 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2021 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Antonije Luković Delegat: Jovan Čučuković
74100KK Crvena Zvezda MTS : ŠKK Zvezdara81 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 18:30
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Pavle Šipka, Helena Marinković Delegat: Aleksandar Knežević
74101KK Banjica Mega : KK Partizan NIS85 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Aleksandar Bošković, Miloš Joksimović Delegat: Uroš Čukić
74102KK Dynamic BG : KK Zemun
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2021
74103KK Flash : KK Div Basket 35 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2021 Vreme: 16:50
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Predrag Nestorović, Vladimir Popović Delegat: Zoran Ninkov
74104KK IBC : KK Beovuk 7262 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 19:30
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Đorđe Ilić

6. kolo27.11.2021
74105KK Partizan NIS : KK Dynamic BG
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 16:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Marko Bogićević Delegat: Jelena Popović
74106ŠKK Zvezdara : KK Banjica Mega65 : 103
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.11.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Nemanja Vlahović, Predrag Nestorović Delegat: Jovan Mihailović
74107KK Vizura : KK Crvena Zvezda MTS
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2021
74108KK Div Basket : KK IBC62 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 15:15
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Miloš Z. Dimitrijević, Petar Dimić Delegat: Đorđe Ilić
74109KK Zemun : KK Flash60 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Zoran Ninkov
74110KK Cerak : KK Beovuk 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2021

7. kolo04.12.2021
74111KK Crvena Zvezda MTS : KK Cerak
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2021 Vreme: 20:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
74112KK Banjica Mega : KK Vizura
74113KK Dynamic BG : ŠKK Zvezdara
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 16:00
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
74114KK Flash : KK Partizan NIS
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 15:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
74115KK IBC : KK Zemun
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 12:20
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
74116KK Beovuk 72 : KK Div Basket
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2021 Vreme: 21:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)

8. kolo11.12.2021
74117KK Partizan NIS : KK IBC
74118ŠKK Zvezdara : KK Flash
74119KK Vizura : KK Dynamic BG
74120KK Crvena Zvezda MTS : KK Banjica Mega
74121KK Zemun : KK Beovuk 72
74122KK Cerak : KK Div Basket

9. kolo18.12.2021
74123KK Banjica Mega : KK Cerak
74124KK Dynamic BG : KK Crvena Zvezda MTS
74125KK Flash : KK Vizura
74126KK IBC : ŠKK Zvezdara
74127KK Beovuk 72 : KK Partizan NIS
74128KK Div Basket : KK Zemun

10. kolo25.12.2021
74129KK Partizan NIS : KK Div Basket
74130ŠKK Zvezdara : KK Beovuk 72
74131KK Vizura : KK IBC
74132KK Crvena Zvezda MTS : KK Flash
74133KK Banjica Mega : KK Dynamic BG
74134KK Cerak : KK Zemun

11. kolo22.01.2022
74135KK Dynamic BG : KK Cerak
74136KK Flash : KK Banjica Mega
74137KK IBC : KK Crvena Zvezda MTS
74138KK Beovuk 72 : KK Vizura
74139KK Div Basket : ŠKK Zvezdara
74140KK Zemun : KK Partizan NIS

12. kolo29.01.2022
74141KK Flash : KK Dynamic BG
74142KK IBC : KK Banjica Mega
74143KK Beovuk 72 : KK Crvena Zvezda MTS
74144KK Div Basket : KK Vizura
74145KK Zemun : ŠKK Zvezdara
74146KK Cerak : KK Partizan NIS

13. kolo05.02.2022
74147ŠKK Zvezdara : KK Partizan NIS
74148KK Vizura : KK Zemun
74149KK Crvena Zvezda MTS : KK Div Basket
74150KK Banjica Mega : KK Beovuk 72
74151KK Dynamic BG : KK IBC
74152KK Flash : KK Cerak

14. kolo12.02.2022
74153KK Partizan NIS : KK Vizura
74154KK IBC : KK Flash
74155KK Beovuk 72 : KK Dynamic BG
74156KK Div Basket : KK Banjica Mega
74157KK Zemun : KK Crvena Zvezda MTS
74158KK Cerak : ŠKK Zvezdara

15. kolo19.02.2022
74159KK Vizura : ŠKK Zvezdara
74160KK Crvena Zvezda MTS : KK Partizan NIS
74161KK Banjica Mega : KK Zemun
74162KK Dynamic BG : KK Div Basket
74163KK Flash : KK Beovuk 72
74164KK IBC : KK Cerak

16. kolo26.02.2022
74165KK Partizan NIS : KK Banjica Mega
74166ŠKK Zvezdara : KK Crvena Zvezda MTS
74167KK Beovuk 72 : KK IBC
74168KK Div Basket : KK Flash
74169KK Zemun : KK Dynamic BG
74170KK Cerak : KK Vizura

17. kolo05.03.2022
74171KK Crvena Zvezda MTS : KK Vizura
74172KK Banjica Mega : ŠKK Zvezdara
74173KK Dynamic BG : KK Partizan NIS
74174KK Flash : KK Zemun
74175KK IBC : KK Div Basket
74176KK Beovuk 72 : KK Cerak

18. kolo12.03.2022
74177KK Partizan NIS : KK Flash
74178ŠKK Zvezdara : KK Dynamic BG
74179KK Vizura : KK Banjica Mega
74180KK Div Basket : KK Beovuk 72
74181KK Zemun : KK IBC
74182KK Cerak : KK Crvena Zvezda MTS

19. kolo19.03.2022
74183KK Banjica Mega : KK Crvena Zvezda MTS
74184KK Dynamic BG : KK Vizura
74185KK Flash : ŠKK Zvezdara
74186KK IBC : KK Partizan NIS
74187KK Beovuk 72 : KK Zemun
74188KK Div Basket : KK Cerak

20. kolo26.03.2022
74189KK Partizan NIS : KK Beovuk 72
74190ŠKK Zvezdara : KK IBC
74191KK Vizura : KK Flash
74192KK Crvena Zvezda MTS : KK Dynamic BG
74193KK Zemun : KK Div Basket
74194KK Cerak : KK Banjica Mega

21. kolo02.04.2022
74195KK Dynamic BG : KK Banjica Mega
74196KK Flash : KK Crvena Zvezda MTS
74197KK IBC : KK Vizura
74198KK Beovuk 72 : ŠKK Zvezdara
74199KK Div Basket : KK Partizan NIS
74200KK Zemun : KK Cerak

22. kolo09.04.2022
74201KK Partizan NIS : KK Zemun
74202ŠKK Zvezdara : KK Div Basket
74203KK Vizura : KK Beovuk 72
74204KK Crvena Zvezda MTS : KK IBC
74205KK Banjica Mega : KK Flash
74206KK Cerak : KK Dynamic BG



Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu U15
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Crvena Zvezda MTS3302591111486
2.KK Div Basket 3212311231085
3.KK Beostyle312155214-594
4.KK Akademija sporta (Lazarevac)303124321-1973


1. kolo09.10.2021
73305KK Crvena Zvezda MTS : KK Akademija sporta (Lazarevac)114 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.10.2021 Vreme: 18:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Miloš Prica, Petar Milanović Delegat: Milan Blagojević
73306KK Div Basket : KK Beostyle64 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.10.2021 Vreme: 12:15
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
Sudije: Đorđe Ilić, Nikola Petrović Delegat: Aleksandar Knežević

2. kolo16.10.2021
73307KK Crvena Zvezda MTS : KK Div Basket 66 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.10.2021 Vreme: 13:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Saša Krsmanović, Mihajlo Gavriloski Delegat: Miroljub Jovanović
73308KK Akademija sporta (Lazarevac) : KK Beostyle71 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.10.2021 Vreme: 10:00
Lokacija: Knez Lazar (Lazarevac) (Branka Radičevića 27a)
Sudije: Filip Mladenović, Nikola Mladenović Delegat: Željko Delić

3. kolo17.10.2021
73309KK Div Basket : KK Akademija sporta (Lazarevac)121 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.10.2021 Vreme: 12:15
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
Sudije: Ognjen Mladenović, Momčilo Lutovac Delegat: Aleksandar Knežević
73310KK Beostyle : KK Crvena Zvezda MTS36 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.10.2021 Vreme: 18:00
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
Sudije: Lazar Đurišić, Vladimir Popović Delegat: Dragoslav Velanac


Prezentacije ostalih klubova



Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.