Ekipe kluba
MLAĐI PIONIRI
KK Div Basket
KK Div Basket 2
KK Div Basket 3
PIONIRI
KK Div Basket
KK Div Basket 2
KADETI
KK Div Basket
JUNIORI
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Div Basket (pioniri)



Kvalitetna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Crvena Zvezda MTS191811463105640737
2.KK Partizan NIS191721437103540236
3.KK Banjica Mega191451566115940733
4.KK As Basket 19136132112893232
5.KK Vizura19127135612807631
6.KK Zemun191181392113325930
7.KK Flash1981112001365-16527
8.OKK Beograd 1971211361201-6526
9.KK Ras1961311311246-11525
10.KK Novi Beograd 7193169461444-49822
11.KK Žarkovo1931610121380-36822
12.KK Div Basket 1921710011373-37221


1. kolo12.10.2019
63301KK Banjica Mega : KK Žarkovo92 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.10.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
63302KK Div Basket : OKK Beograd 56 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.10.2019 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
63303KK Crvena Zvezda MTS : KK Ras71 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.10.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
63304KK Novi Beograd 7 : KK Zemun38 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.10.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
63305KK Vizura : KK As Basket 75 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.10.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
63306KK Flash : KK Partizan NIS85 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.10.2019 Vreme: 17:25
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)

2. kolo19.10.2019
63307KK Banjica Mega : KK Div Basket 115 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.10.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Petar Dimić Delegat: Zoran Leposavić
63308KK As Basket : KK Flash93 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Antonije Luković, Nemanja Gojović Delegat: Milan Radenković
63309KK Zemun : KK Vizura96 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Milan Kostić, Miloš Joksimović Delegat: Slobodan Kaličanin
63310KK Ras : KK Novi Beograd 767 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.10.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Petar Dimić Delegat: Milan Radenković
63311OKK Beograd : KK Crvena Zvezda MTS50 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Nemanja Gojović Delegat: Miroljub Jovanović
63312KK Žarkovo : KK Partizan NIS45 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 12:10
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Antonije Luković, Petar Dimić Delegat: Mihajlo Kostić

3. kolo26.10.2019
63313KK Div Basket : KK Žarkovo53 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Pavle Šipka, Antonije Luković Delegat: Aleksandar Vraneš
63314KK Crvena Zvezda MTS : KK Banjica Mega90 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Nikola Miloradović, Stefan Ćalić Delegat: Zoran Ninkov
63315KK Novi Beograd 7 : OKK Beograd 43 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.11.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
Sudije: Danilo Petković, Lazar Kostić Delegat: Nebojša Lazarević
63316KK Vizura : KK Ras44 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nemanja Kovačević, Petar Kral Delegat: Nenad Radosavljević
63317KK Flash : KK Zemun72 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2019 Vreme: 17:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Pavle Šipka, Marko Perović Delegat: Uroš Čukić
63318KK Partizan NIS : KK As Basket 82 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2019 Vreme: 15:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Miloš Prica, Petar Dimić Delegat: Jelena Popović

4. kolo02.11.2019
63319KK Banjica Mega : KK Novi Beograd 7100 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Miloš Đurđić, Filip Konatar Delegat: Slobodan Todorović
63320KK Div Basket : KK Crvena Zvezda MTS45 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Miloš Joksimović Delegat: Zoran Ninkov
63321KK Zemun : KK Partizan NIS71 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2019 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Goran Radovanović
63322KK Ras : KK Flash80 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Nemanja Gojović, Filip Konatar Delegat: Ljubomir Miletijev
63323OKK Beograd : KK Vizura67 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2019 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Antonije Luković, Aleksandar Jovanovski Delegat: Zoran Ninkov
63324KK Žarkovo : KK As Basket 72 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Vlahović, Miloš Đurđić Delegat: Svetlana Miladinov

5. kolo09.11.2019
63325KK Crvena Zvezda MTS : KK Žarkovo78 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
63326KK Novi Beograd 7 : KK Div Basket 58 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.11.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
Delegat: Aleksandar Knežević
63327KK Vizura : KK Banjica Mega61 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2019 Vreme: 20:50
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
63328KK Flash : OKK Beograd 72 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
63329KK Partizan NIS : KK Ras78 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2019 Vreme: 19:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
63330KK As Basket : KK Zemun64 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2019 Vreme: 19:45
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)

6. kolo16.11.2019
63331KK Banjica Mega : KK Flash101 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
63332KK Div Basket : KK Vizura55 : 91
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
63333KK Crvena Zvezda MTS : KK Novi Beograd 786 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
63334KK Ras : KK As Basket 53 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
63335OKK Beograd : KK Partizan NIS46 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
63336KK Žarkovo : KK Zemun61 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)

7. kolo23.11.2019
63337KK Novi Beograd 7 : KK Žarkovo65 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
63338KK Vizura : KK Crvena Zvezda MTS61 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 10:45
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
63339KK Flash : KK Div Basket 67 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
63340KK Partizan NIS : KK Banjica Mega69 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
63341KK As Basket : OKK Beograd 60 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
63342KK Zemun : KK Ras62 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)

8. kolo30.11.2019
63343KK Banjica Mega : KK As Basket 78 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2019 Vreme: 20:50
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
63344KK Div Basket : KK Partizan NIS43 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2019 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
63345KK Crvena Zvezda MTS : KK Flash69 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2019 Vreme: 20:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
63346KK Novi Beograd 7 : KK Vizura52 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar 11. April (Autoput za Zagreb 2)
63347OKK Beograd : KK Zemun52 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 14:45
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
63348KK Žarkovo : KK Ras49 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 16:25
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

9. kolo07.12.2019
63349KK Vizura : KK Žarkovo77 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Miloš Prica, Ognjen Ćurčić Delegat: Slobodan Todorović
63350KK Flash : KK Novi Beograd 774 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 17:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Petar Dimić, Aleksandar Petrović Delegat: Boris Ivanov
63351KK Partizan NIS : KK Crvena Zvezda MTS87 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Danilo Petković, Pavle Šipka Delegat: Jelena Popović
63352KK As Basket : KK Div Basket 73 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Miloš Z. Dimitrijević, Marko Bogićević Delegat: Slobodan Todorović
63353KK Zemun : KK Banjica Mega71 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Stefan Ćalić, Marko Šoškić Delegat: Goran Radovanović
63354KK Ras : OKK Beograd 52 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Filip Mladenović, Luka Džombić Delegat: Bojan Draškić

10. kolo14.12.2019
63355KK Banjica Mega : KK Ras87 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Dušan Marčetić, Nemanja Krivokuća Delegat: Zoran Leposavić
63356KK Div Basket : KK Zemun64 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Milan Kostić, Miloš Z. Dimitrijević Delegat: Milan Radenković
63357KK Crvena Zvezda MTS : KK As Basket 82 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 17:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Luka Maksimović, Nikola Đokić Delegat: Zoran Ninkov
63358KK Novi Beograd 7 : KK Partizan NIS41 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Joksimović, Nemanja Gojović Delegat: Nikola Tomić
63359KK Vizura : KK Flash69 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Dušan Marčetić, Aleksandar Petrović Delegat: Đorđe Ilić
63360KK Žarkovo : OKK Beograd 59 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Stevan Rašinac, Predrag Nestorović Delegat: Đorđe Ilić

11. kolo21.12.2019
63361KK Flash : KK Žarkovo72 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Miloš Z. Dimitrijević, Petar Jankuloski Delegat: Aleksandar Rašinac
63362KK Partizan NIS : KK Vizura58 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.01.2020 Vreme: 19:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
63363KK As Basket : KK Novi Beograd 764 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.12.2019 Vreme: 17:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
63364KK Zemun : KK Crvena Zvezda MTS57 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Pavle Šipka, Aleksandar Jovanovski Delegat: Goran Radovanović
63365KK Ras : KK Div Basket 79 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Aleksandar Petrović, Nikola Mirković Delegat: Aleksandar Rašinac
63366OKK Beograd : KK Banjica Mega40 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.01.2020 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

12. kolo11.01.2020
63367KK Partizan NIS : KK Flash111 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2020 Vreme: 20:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
63368KK As Basket : KK Vizura59 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
63369KK Zemun : KK Novi Beograd 7116 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
63370KK Ras : KK Crvena Zvezda MTS48 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 16:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
63371OKK Beograd : KK Div Basket 68 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.01.2020 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
63372KK Žarkovo : KK Banjica Mega35 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)

13. kolo18.01.2020
63373KK Div Basket : KK Banjica Mega42 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
63374KK Crvena Zvezda MTS : OKK Beograd 85 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 14:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
63375KK Novi Beograd 7 : KK Ras42 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
63376KK Vizura : KK Zemun72 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2020 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Danilo Petković, Ognjen Ćurčić Delegat: Aleksandar Knežević
63377KK Flash : KK As Basket 41 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 19:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
63378KK Partizan NIS : KK Žarkovo72 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 17:45
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)

14. kolo25.01.2020
63379KK Banjica Mega : KK Crvena Zvezda MTS69 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Danilo Petković, Miloš Joksimović Delegat: Miroljub Jovanović
63380KK As Basket : KK Partizan NIS60 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.01.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
63381KK Zemun : KK Flash87 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.01.2020 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Goran Radovanović
63382KK Ras : KK Vizura66 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
63383OKK Beograd : KK Novi Beograd 772 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 12:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Nemanja Radović, Nikola Đokić Delegat: Nikola Tomić
63384KK Žarkovo : KK Div Basket 52 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.01.2020 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Filip Mladenović, Nikola Mladenović Delegat: Nebojša Lazarević

15. kolo22.02.2020
63385KK Crvena Zvezda MTS : KK Div Basket 77 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2020 Vreme: 20:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Miloš Joksimović, Dimitrije Miladinović Delegat: Slobodan Todorović
63386KK Novi Beograd 7 : KK Banjica Mega50 : 95
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2020 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Dušan Marčetić, Petar Dimić Delegat: Aleksandar Knežević
63387KK Vizura : OKK Beograd 82 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2020 Vreme: 18:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Dušan Marčetić, Antonije Luković Delegat: Goran Radovanović
63388KK Flash : KK Ras64 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 17:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Miloš Joksimović, Luka Dragomirović Delegat: Borko Pavlović
63389KK Partizan NIS : KK Zemun50 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 13:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Dušan Marčetić, Predrag Nestorović Delegat: Jelena Popović
63390KK As Basket : KK Žarkovo86 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2020 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Danilo Petković, Petar Dimić Delegat: Aleksandar Knežević

16. kolo29.02.2020
63391KK Banjica Mega : KK Vizura73 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nikola Mladenović, Nikola Đokić Delegat: Goran Radovanović
63392KK Div Basket : KK Novi Beograd 755 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nikola Mladenović, Nikola Đokić Delegat: Goran Radovanović
63393KK Zemun : KK As Basket 68 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Luka Maksimović, Dejan Živković Delegat: Uroš Čukić
63394KK Ras : KK Partizan NIS44 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
Sudije: Milan Kostić, Miloš Prica Delegat: Nenad Radosavljević
63395OKK Beograd : KK Flash67 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 19:15
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Marija Ćirić, Aleksandar Jovanovski Delegat: Zoran Ninkov
63396KK Žarkovo : KK Crvena Zvezda MTS37 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Filip Mladenović, Nikola Mladenović Delegat: Mihajlo Kostić

17. kolo04.03.2020
63397KK Novi Beograd 7 : KK Crvena Zvezda MTS38 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2020 Vreme: 20:15
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
Sudije: Luka Maksimović, Miloš Joksimović Delegat: Mihajlo Kostić
63398KK Vizura : KK Div Basket 73 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2020 Vreme: 21:40
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Danilo Petković, Nikola Mladenović Delegat: Goran Radovanović
63399KK Flash : KK Banjica Mega31 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 17:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Stevan Gudžulić, Predrag Nestorović Delegat: Jovan Mihailović
63400KK Partizan NIS : OKK Beograd 71 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Miloš Z. Dimitrijević, Antonije Luković Delegat: Jelena Popović
63401KK As Basket : KK Ras80 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2020 Vreme: 19:45
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Milan Kostić, Nemanja Radović Delegat: Stevan Radić
63402KK Zemun : KK Žarkovo87 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2020 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dušan Marčetić, Pavle Šipka Delegat: Goran Radovanović

18. kolo07.03.2020
63403KK Banjica Mega : KK Partizan NIS58 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Milan Kostić, Pavle Šipka Delegat: Zoran Ninkov
63404KK Div Basket : KK Flash75 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 15:20
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
Sudije: Petar Jankuloski, Stevan Gudžulić Delegat: Aleksandar Knežević
63405KK Crvena Zvezda MTS : KK Vizura85 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 11:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Marko Šoškić, Nemanja Radović Delegat: Zoran Ninkov
63406KK Ras : KK Zemun56 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 16:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Antonije Luković, Nemanja Vidaković Delegat: Mihajlo Kostić
63407OKK Beograd : KK As Basket 58 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Miloš Joksimović, Petar Jankuloski Delegat: Milena Glavan
63408KK Žarkovo : KK Novi Beograd 756 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Pavle Šipka, Nemanja Gojović Delegat: Mihajlo Kostić

19. kolo14.03.2020
63409KK Vizura : KK Novi Beograd 796 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Marko Perović, Luka Međugorac Delegat: Jovan Mihailović
63410KK Flash : KK Crvena Zvezda MTS47 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2020 Vreme: 17:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Antonije Luković Delegat: Mihajlo Kostić
63411KK Partizan NIS : KK Div Basket 66 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
Sudije: Miloš Joksimović, Helena Marinković Delegat: Jelena Popović
63412KK As Basket : KK Banjica Mega61 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Miloš Z. Dimitrijević, Aleksandar Jovanovski Delegat: Nikola Tomić
63413KK Zemun : OKK Beograd 75 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Prica, Aleksa Božinović Delegat: Goran Radovanović
63414KK Ras : KK Žarkovo50 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Gojović, Filip Konatar Delegat: Mihajlo Kostić

20. kolo21.03.2020
63415KK Banjica Mega : KK Zemun
63416KK Div Basket : KK As Basket
63417KK Crvena Zvezda MTS : KK Partizan NIS
63418KK Novi Beograd 7 : KK Flash
63419OKK Beograd : KK Ras
63420KK Žarkovo : KK Vizura

21. kolo28.03.2020
63421KK Flash : KK Vizura
63422KK Partizan NIS : KK Novi Beograd 7
63423KK As Basket : KK Crvena Zvezda MTS
63424KK Zemun : KK Div Basket
63425KK Ras : KK Banjica Mega
63426OKK Beograd : KK Žarkovo

22. kolo04.04.2020
63427KK Banjica Mega : OKK Beograd
63428KK Div Basket : KK Ras
63429KK Crvena Zvezda MTS : KK Zemun
63430KK Novi Beograd 7 : KK As Basket
63431KK Vizura : KK Partizan NIS
63432KK Žarkovo : KK Flash



Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Banjica Mega3302981281706
2.KK Div Basket 321169177-85
3.KK Mondo Basket 312126178-524
4.KK Vuk303130240-1103


1. kolo28.09.2019
62479KK Banjica Mega : KK Vuk113 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.09.2019 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
62480KK Div Basket : KK Mondo Basket 46 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.09.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)

2. kolo05.10.2019
62477KK Banjica Mega : KK Div Basket 98 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.09.2019 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
62478KK Vuk : KK Mondo Basket 45 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.09.2019 Vreme: 20:15
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)

3. kolo06.10.2019
62475KK Div Basket : KK Vuk72 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.10.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)
62476KK Mondo Basket : KK Banjica Mega34 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.10.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)


Prezentacije ostalih klubova



Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.