|
|
|
KK Div Basket (mlađi pioniri)
Regionalna liga U13
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | ŠKK Zvezdara | | 7 | | 6 | | 1 | | 357 | | 239 | | 118 | | 13 | | | | 2. | | | KK As Basket | | 7 | | 6 | | 1 | | 372 | | 225 | | 147 | | 13 | | | | 3. | | | Košarkaška Akademija Rebrača | | 8 | | 5 | | 3 | | 436 | | 344 | | 92 | | 13 | | | | 4. | | | KK Ras | | 8 | | 5 | | 3 | | 397 | | 344 | | 53 | | 13 | | | | 5. | | | KK Dynamic Vip Pay | | 8 | | 4 | | 4 | | 346 | | 363 | | -17 | | 12 | | | | 6. | | | KK Div Basket | | 8 | | 4 | | 4 | | 356 | | 322 | | 34 | | 12 | | | | 7. | | | KK Akademija sporta (Lazarevac) | | 8 | | 1 | | 7 | | 227 | | 402 | | -175 | | 9 | | | | 8. | | | KK Borča | | 8 | | 0 | | 8 | | 222 | | 474 | | -252 | | 8 | | |
| | 89861 | Košarkaška Akademija Rebrača : KK Dynamic Vip Pay | 62 : 30 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 10:15 | Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112) |
| | | | |
| | 89862 | ŠKK Zvezdara : KK As Basket | 38 : 28 |
| | | | | | Datum: 30.01.2024 Vreme: 21:00 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 89863 | KK Ras : KK Borča | 76 : 43 |
| | | | | | Datum: 30.01.2024 Vreme: 21:00 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) |
| | | | |
| | 89864 | KK Div Basket : KK Akademija sporta (Lazarevac) | 55 : 29 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 16:00 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 89865 | KK Dynamic Vip Pay : KK Akademija sporta (Lazarevac) | 42 : 31 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | 89866 | KK Borča : KK Div Basket | 26 : 43 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 12:40 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 89867 | KK As Basket : KK Ras | 59 : 29 |
| | | | | | Datum: 05.03.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 89868 | Košarkaška Akademija Rebrača : ŠKK Zvezdara | 50 : 52 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 10:15 | Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112) |
| | | | |
| | 89869 | ŠKK Zvezdara : KK Dynamic Vip Pay | 48 : 28 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 12:45 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 89870 | KK Ras : Košarkaška Akademija Rebrača | 45 : 59 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 19:20 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) |
| | | | |
| | 89871 | KK Div Basket : KK As Basket | 48 : 55 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 16:45 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 89872 | KK Akademija sporta (Lazarevac) : KK Borča | 50 : 38 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 18:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 89873 | KK Dynamic Vip Pay : KK Borča | 67 : 20 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 13:30 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | 89874 | KK As Basket : KK Akademija sporta (Lazarevac) | 56 : 13 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 18:00 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 89875 | Košarkaška Akademija Rebrača : KK Div Basket | 45 : 35 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 10:15 | Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112) |
| | | | |
| | 89876 | ŠKK Zvezdara : KK Ras | 50 : 45 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 12:45 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 89877 | KK Ras : KK Dynamic Vip Pay | 67 : 42 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 19:15 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) |
| | | | |
| | 89878 | KK Div Basket : ŠKK Zvezdara | 56 : 53 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 17:00 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 89879 | KK Akademija sporta (Lazarevac) : Košarkaška Akademija Rebrača | 45 : 64 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 10:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 89880 | KK Borča : KK As Basket | 18 : 68 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 89881 | KK Dynamic Vip Pay : KK As Basket | 37 : 41 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 13:20 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | 89882 | Košarkaška Akademija Rebrača : KK Borča | 70 : 25 |
| | | | | | Datum: 14.03.2024 Vreme: 20:15 | Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112) |
| | | | |
| | 89883 | ŠKK Zvezdara : KK Akademija sporta (Lazarevac) | 59 : 13 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25) |
| | | | |
| | 89884 | KK Ras : KK Div Basket | 38 : 35 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) |
| | | | |
| | 89885 | KK Div Basket : KK Dynamic Vip Pay | 50 : 53 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 18:00 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 89886 | KK Akademija sporta (Lazarevac) : KK Ras | 23 : 54 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 16:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 89887 | KK Borča : ŠKK Zvezdara | 19 : 57 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 12:40 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 89888 | KK As Basket : Košarkaška Akademija Rebrača | 65 : 42 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 12:00 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 89889 | KK Dynamic Vip Pay : Košarkaška Akademija Rebrača | 47 : 44 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 13:20 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | 89890 | KK As Basket : ŠKK Zvezdara | |
| | | | | | Datum: 10.04.2024 Vreme: 20:40 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 89891 | KK Borča : KK Ras | 33 : 43 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 13:45 | Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121) |
| | | | |
| | 89892 | KK Akademija sporta (Lazarevac) : KK Div Basket | 23 : 34 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 10:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 89893 | KK Akademija sporta (Lazarevac) : KK Dynamic Vip Pay | |
| | | | | | Datum: 30.03.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 89894 | KK Div Basket : KK Borča | |
| | | | | | Datum: 31.03.2024 Vreme: 19:00 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 89895 | KK Ras : KK As Basket | |
| | | | | | Datum: 31.03.2024 Vreme: 15:20 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) |
| | | | |
| | 89896 | ŠKK Zvezdara : Košarkaška Akademija Rebrača | |
| | | | |
| | 89897 | KK Dynamic Vip Pay : ŠKK Zvezdara | |
| | | | | | Datum: 07.04.2024 Vreme: 13:20 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | 89898 | Košarkaška Akademija Rebrača : KK Ras | |
| | | | |
| | 89899 | KK As Basket : KK Div Basket | |
| | | | |
| | 89900 | KK Borča : KK Akademija sporta (Lazarevac) | |
| | | | |
| | 89901 | KK Borča : KK Dynamic Vip Pay | |
| | | | |
| | 89902 | KK Akademija sporta (Lazarevac) : KK As Basket | |
| | | | |
| | 89903 | KK Div Basket : Košarkaška Akademija Rebrača | |
| | | | |
| | 89904 | KK Ras : ŠKK Zvezdara | |
| | | | |
| | 89905 | KK Dynamic Vip Pay : KK Ras | |
| | | | |
| | 89906 | ŠKK Zvezdara : KK Div Basket | |
| | | | |
| | 89907 | Košarkaška Akademija Rebrača : KK Akademija sporta (Lazarevac) | |
| | | | |
| | 89908 | KK As Basket : KK Borča | |
| | | | |
| | 89909 | KK As Basket : KK Dynamic Vip Pay | |
| | | | |
| | 89910 | KK Borča : Košarkaška Akademija Rebrača | |
| | | | |
| | 89911 | KK Akademija sporta (Lazarevac) : ŠKK Zvezdara | |
| | | | |
| | 89912 | KK Div Basket : KK Ras | |
| | | | |
| | 89913 | KK Dynamic Vip Pay : KK Div Basket | |
| | | | |
| | 89914 | KK Ras : KK Akademija sporta (Lazarevac) | |
| | | | |
| | 89915 | ŠKK Zvezdara : KK Borča | |
| | | | |
| | 89916 | Košarkaška Akademija Rebrača : KK As Basket | |
| | | | |
1. stepen takmičenja U13
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Div Basket | | 10 | | 9 | | 1 | | 473 | | 309 | | 164 | | 19 | | | | 2. | | | KK Radivoj Korać | | 10 | | 6 | | 4 | | 443 | | 354 | | 89 | | 16 | | | | 3. | | | KK Vizura | | 10 | | 6 | | 4 | | 492 | | 388 | | 104 | | 16 | | | | 4. | | | KK IBC | | 10 | | 6 | | 4 | | 465 | | 380 | | 85 | | 16 | | | | 5. | | | KK Surčin Dobanovci | | 10 | | 3 | | 7 | | 408 | | 382 | | 26 | | 13 | | | | 6. | | | KK Ripanj | | 10 | | 0 | | 10 | | 213 | | 681 | | -468 | | 10 | | |
| | 85505 | KK Surčin Dobanovci : KK Ripanj | 74 : 12 |
| | | | | | Datum: 15.10.2023 Vreme: 10:45 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 85506 | KK Vizura : KK IBC | 63 : 45 |
| | | | | | Datum: 14.10.2023 Vreme: 20:50 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | 85507 | KK Div Basket : KK Radivoj Korać | 38 : 30 |
| | | | | | Datum: 15.10.2023 Vreme: 16:00 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) | Sudije: Lazar Kostić, Filip Mladenović Delegat: Siniša Šarbajić |
| | | | |
| | 85508 | KK Surčin Dobanovci : KK Vizura | 37 : 45 |
| | | | | | Datum: 22.10.2023 Vreme: 11:15 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 85509 | KK IBC : KK Div Basket | 30 : 29 |
| | | | | | Datum: 25.12.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Drinka Pavlović (Kosovska 19) |
| | | | |
| | 85510 | KK Ripanj : KK Radivoj Korać | 30 : 73 |
| | | | | | Datum: 22.10.2023 Vreme: 16:00 | Lokacija: Dom kulture (Ripanj) (Erčanska 2) |
| | | | |
| | 85511 | KK Vizura : KK Ripanj | 88 : 20 |
| | | | | | Datum: 28.10.2023 Vreme: 20:50 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | 85512 | KK Div Basket : KK Surčin Dobanovci | 44 : 37 |
| | | | | | Datum: 28.10.2023 Vreme: 15:15 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 85513 | KK Radivoj Korać : KK IBC | 48 : 33 |
| | | | | | Datum: 29.10.2023 Vreme: 14:00 | Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a) |
| | | | |
| | 85514 | KK Surčin Dobanovci : KK Radivoj Korać | 45 : 35 |
| | | | | | Datum: 05.11.2023 Vreme: 10:20 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 85515 | KK Vizura : KK Div Basket | 38 : 41 |
| | | | | | Datum: 05.11.2023 Vreme: 15:50 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | 85516 | KK Ripanj : KK IBC | 28 : 80 |
| | | | | | Datum: 05.11.2023 Vreme: 14:00 | Lokacija: Dom kulture (Ripanj) (Erčanska 2) |
| | | | |
| | 85517 | KK Div Basket : KK Ripanj | 75 : 28 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 17:00 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 85518 | KK Radivoj Korać : KK Vizura | 40 : 43 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 14:00 | Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a) |
| | | | |
| | 85519 | KK IBC : KK Surčin Dobanovci | 42 : 31 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 12:20 | Lokacija: Drinka Pavlović (Kosovska 19) |
| | | | |
| | 85520 | KK Radivoj Korać : KK Div Basket | 34 : 43 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 13:10 | Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a) |
| | | | |
| | 85521 | KK IBC : KK Vizura | 56 : 38 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 11:45 | Lokacija: Drinka Pavlović (Kosovska 19) |
| | | | |
| | 85522 | KK Ripanj : KK Surčin Dobanovci | 26 : 52 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 11:15 | Lokacija: Dom kulture (Ripanj) (Erčanska 2) |
| | | | |
| | 85523 | KK Vizura : KK Surčin Dobanovci | 43 : 35 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 15:20 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | 85524 | KK Div Basket : KK IBC | 49 : 35 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 16:15 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 85525 | KK Radivoj Korać : KK Ripanj | 48 : 17 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 15:00 | Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a) |
| | | | |
| | 85526 | KK Surčin Dobanovci : KK Div Basket | 29 : 49 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 13:30 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 85527 | KK IBC : KK Radivoj Korać | 31 : 43 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 17:45 | Lokacija: Drinka Pavlović (Kosovska 19) |
| | | | |
| | 85528 | KK Ripanj : KK Vizura | 22 : 59 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 16:40 | Lokacija: Dom kulture (Ripanj) (Erčanska 2) |
| | | | |
| | 85529 | KK Div Basket : KK Vizura | 36 : 32 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 14:15 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 85530 | KK Radivoj Korać : KK Surčin Dobanovci | 36 : 31 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 11:10 | Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a) |
| | | | |
| | 85531 | KK IBC : KK Ripanj | 63 : 14 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 17:45 | Lokacija: Drinka Pavlović (Kosovska 19) |
| | | | |
| | 85532 | KK Surčin Dobanovci : KK IBC | 37 : 50 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 13:00 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 85533 | KK Vizura : KK Radivoj Korać | 43 : 56 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 20:50 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | 85534 | KK Ripanj : KK Div Basket | 16 : 69 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 13:15 | Lokacija: Dom kulture (Ripanj) (Erčanska 2) |
| | | | |
|
|
|
|
|
Prezentacije ostalih klubova
|
|
|