Ekipe kluba
MLAĐI PIONIRI
KK Div Basket
KK Div Basket 2
KK Div Basket 3
PIONIRI
KK Div Basket
KK Div Basket 2
KADETI
KK Div Basket
JUNIORI
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Div Basket (kadeti)



2. liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.OKK Beograd99072353019318
2.KK Beovuk 7297257745811916
3.KK Borac Zemun9635825493315
4.KK Pobednik 0119635995722715
5.KK Vizura 39636255883715
6.KK Partizan NIS 29545965237314
7.KK Div Basket945548553-513
8.KK Ras 945513577-6413
9.KK Surčin Dobanovci936578584-612
10.KK As Basket936492594-10212
11.KK Flash 2918546649-10310
12.KK Cerak 2909467669-2029


1. kolo09.11.2019
65199KK Beovuk 72 : KK Ras 51 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 12:15
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
65200KK Surčin Dobanovci : OKK Beograd52 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 11:20
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)
65201KK Partizan NIS 2 : KK Flash 279 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 18:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
65202KK Cerak 2 : KK As Basket50 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
65203KK Pobednik 011 : KK Borac Zemun73 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.11.2019 Vreme: 21:10
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
65204KK Div Basket : KK Vizura 362 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2019 Vreme: 16:30
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)

2. kolo16.11.2019
65205KK Beovuk 72 : KK Surčin Dobanovci55 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 11:15
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
65206KK Borac Zemun : KK Div Basket56 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
65207KK As Basket : KK Pobednik 01143 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
65208KK Flash 2 : KK Cerak 292 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 17:40
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
65209OKK Beograd : KK Partizan NIS 269 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
65210KK Ras : KK Vizura 358 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 18:00
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)

3. kolo23.11.2019
65211KK Surčin Dobanovci : KK Ras 66 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)
65212KK Partizan NIS 2 : KK Beovuk 7274 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2019 Vreme: 21:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
65213KK Cerak 2 : OKK Beograd66 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
65214KK Pobednik 011 : KK Flash 276 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 11:45
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
65215KK Div Basket : KK As Basket85 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 19:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
65216KK Vizura 3 : KK Borac Zemun63 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 16:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)

4. kolo30.11.2019
65217KK Beovuk 72 : KK Cerak 251 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
65218KK Surčin Dobanovci : KK Partizan NIS 267 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)
65219KK As Basket : KK Vizura 351 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
65220KK Flash 2 : KK Div Basket60 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 16:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
65221OKK Beograd : KK Pobednik 01180 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
65222KK Ras : KK Borac Zemun65 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 13:15
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

5. kolo07.12.2019
65223KK Partizan NIS 2 : KK Ras 61 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 13:15
Lokacija: Ljuba Nenadović (Ace Joksimovića 25)
65224KK Cerak 2 : KK Surčin Dobanovci65 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
65225KK Pobednik 011 : KK Beovuk 7267 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 10:15
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
65226KK Div Basket : OKK Beograd61 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 18:15
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
65227KK Vizura 3 : KK Flash 285 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
65228KK Borac Zemun : KK As Basket75 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 11:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)

6. kolo14.12.2019
65229KK Beovuk 72 : KK Div Basket63 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 11:15
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
65230KK Surčin Dobanovci : KK Pobednik 01167 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 11:40
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)
65231KK Partizan NIS 2 : KK Cerak 280 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
65232KK Flash 2 : KK Borac Zemun48 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
65233OKK Beograd : KK Vizura 382 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2019 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
65234KK Ras : KK As Basket43 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

7. kolo21.12.2019
65235KK Cerak 2 : KK Ras 54 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
65236KK Pobednik 011 : KK Partizan NIS 249 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.01.2020 Vreme: 21:10
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
65237KK Div Basket : KK Surčin Dobanovci61 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 14:15
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
65238KK Vizura 3 : KK Beovuk 7274 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
65239KK Borac Zemun : OKK Beograd67 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
65240KK As Basket : KK Flash 267 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)

8. kolo11.01.2020
65241KK Beovuk 72 : KK Borac Zemun64 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: Sportska gimnazija (Stari Grad) (Herceg Stjepana 7)
65242KK Surčin Dobanovci : KK Vizura 380 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.01.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)
65243KK Partizan NIS 2 : KK Div Basket62 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
65244KK Cerak 2 : KK Pobednik 01136 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 16:15
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
65245OKK Beograd : KK As Basket85 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 14:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
65246KK Ras : KK Flash 271 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 14:15
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

9. kolo18.01.2020
65247KK Pobednik 011 : KK Ras 79 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2020 Vreme: 21:10
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
65248KK Div Basket : KK Cerak 276 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
65249KK Vizura 3 : KK Partizan NIS 271 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
65250KK Borac Zemun : KK Surčin Dobanovci69 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 11:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
65251KK As Basket : KK Beovuk 7249 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
65252KK Flash 2 : OKK Beograd47 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 17:30
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)

10. kolo25.01.2020
65253KK Beovuk 72 : KK Flash 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 12:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
65254KK Surčin Dobanovci : KK As Basket
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2020 Vreme: 20:20
Lokacija: Dušan Vukasović - Diogen (Bečmen) (11. Oktobar 36)
65255KK Partizan NIS 2 : KK Borac Zemun
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
65256KK Cerak 2 : KK Vizura 3
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 18:15
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
65257KK Pobednik 011 : KK Div Basket
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
65258KK Ras : OKK Beograd
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 19:30
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)

11. kolo22.02.2020
65259KK Div Basket : KK Ras
65260KK Vizura 3 : KK Pobednik 011
65261KK Borac Zemun : KK Cerak 2
65262KK As Basket : KK Partizan NIS 2
65263KK Flash 2 : KK Surčin Dobanovci
65264OKK Beograd : KK Beovuk 72

12. kolo29.02.2020
65265KK Vizura 3 : KK Div Basket
65266KK Borac Zemun : KK Pobednik 011
65267KK As Basket : KK Cerak 2
65268KK Flash 2 : KK Partizan NIS 2
65269OKK Beograd : KK Surčin Dobanovci
65270KK Ras : KK Beovuk 72

13. kolo07.03.2020
65271KK Surčin Dobanovci : KK Beovuk 72
65272KK Partizan NIS 2 : OKK Beograd
65273KK Cerak 2 : KK Flash 2
65274KK Pobednik 011 : KK As Basket
65275KK Div Basket : KK Borac Zemun
65276KK Vizura 3 : KK Ras

14. kolo14.03.2020
65277KK Beovuk 72 : KK Partizan NIS 2
65278KK Borac Zemun : KK Vizura 3
65279KK As Basket : KK Div Basket
65280KK Flash 2 : KK Pobednik 011
65281OKK Beograd : KK Cerak 2
65282KK Ras : KK Surčin Dobanovci

15. kolo21.03.2020
65283KK Partizan NIS 2 : KK Surčin Dobanovci
65284KK Cerak 2 : KK Beovuk 72
65285KK Pobednik 011 : OKK Beograd
65286KK Div Basket : KK Flash 2
65287KK Vizura 3 : KK As Basket
65288KK Borac Zemun : KK Ras

16. kolo28.03.2020
65289KK Beovuk 72 : KK Pobednik 011
65290KK Surčin Dobanovci : KK Cerak 2
65291KK As Basket : KK Borac Zemun
65292KK Flash 2 : KK Vizura 3
65293OKK Beograd : KK Div Basket
65294KK Ras : KK Partizan NIS 2

17. kolo04.04.2020
65295KK Cerak 2 : KK Partizan NIS 2
65296KK Pobednik 011 : KK Surčin Dobanovci
65297KK Div Basket : KK Beovuk 72
65298KK Vizura 3 : OKK Beograd
65299KK Borac Zemun : KK Flash 2
65300KK As Basket : KK Ras

18. kolo25.04.2020
65301KK Beovuk 72 : KK Vizura 3
65302KK Surčin Dobanovci : KK Div Basket
65303KK Partizan NIS 2 : KK Pobednik 011
65304KK Flash 2 : KK As Basket
65305OKK Beograd : KK Borac Zemun
65306KK Ras : KK Cerak 2

19. kolo09.05.2020
65307KK Pobednik 011 : KK Cerak 2
65308KK Div Basket : KK Partizan NIS 2
65309KK Vizura 3 : KK Surčin Dobanovci
65310KK Borac Zemun : KK Beovuk 72
65311KK As Basket : OKK Beograd
65312KK Flash 2 : KK Ras

20. kolo16.05.2020
65313KK Beovuk 72 : KK As Basket
65314KK Surčin Dobanovci : KK Borac Zemun
65315KK Partizan NIS 2 : KK Vizura 3
65316KK Cerak 2 : KK Div Basket
65317OKK Beograd : KK Flash 2
65318KK Ras : KK Pobednik 011

21. kolo23.05.2020
65319KK Div Basket : KK Pobednik 011
65320KK Vizura 3 : KK Cerak 2
65321KK Borac Zemun : KK Partizan NIS 2
65322KK As Basket : KK Surčin Dobanovci
65323KK Flash 2 : KK Beovuk 72
65324OKK Beograd : KK Ras

22. kolo30.05.2020
65325KK Beovuk 72 : OKK Beograd
65326KK Surčin Dobanovci : KK Flash 2
65327KK Partizan NIS 2 : KK As Basket
65328KK Cerak 2 : KK Borac Zemun
65329KK Pobednik 011 : KK Vizura 3
65330KK Ras : KK Div Basket



Kvalifikacije za 2. ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Radnički (Obrenovac)330219157626
2.KK Div Basket321168186-185
3.OKK Beograd 2312201218-174
4.KK Ras 2303152179-273


1. kolo26.10.2019
64222KK Radnički (Obrenovac) : KK Div Basket81 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
64223KK Ras 2 : OKK Beograd 270 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)

2. kolo02.11.2019
64220KK Radnički (Obrenovac) : KK Ras 264 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.10.2019 Vreme: 22:10
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
64221KK Div Basket : OKK Beograd 274 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 15:20
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)

3. kolo03.11.2019
64218KK Ras 2 : KK Div Basket37 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
64219OKK Beograd 2 : KK Radnički (Obrenovac)62 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)


Prezentacije ostalih klubova



Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.