Ekipe kluba
MLAĐI PIONIRI
KK Div Basket
KK Div Basket 2
PIONIRI
KK Div Basket
KK Div Basket 2
KK Div Basket 3
KADETI
JUNIORI
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Div Basket 3 (pioniri)



Regionalna liga U14
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Zemun 316160113354758632
2.BKK Radnički 41612490275314928
3.KK Cerak 5161069709056526
4.KK Vizura 3161068427707226
5.KK Div Basket 3161069018277426
6.KK Flash 216610763861-9822
7.KK Surčin Dobanovci 216412703846-14320
8.KK Abba (Barič)163137421132-39019
9.KK Borac Zemun 216115663978-31517
10.KK Planet Basket (екипа одустала)0000000


1. kolo20.11.2021
75555KK Zemun 3 : KK Vizura 372 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2021 Vreme: 16:30
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
75556KK Flash 2 : KK Planet Basket (екипа одустала)
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
75557KK Div Basket 3 : KK Borac Zemun 251 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2021 Vreme: 13:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
75558KK Abba (Barič) : KK Surčin Dobanovci 249 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 11:20
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
75559KK Cerak 5 : BKK Radnički 465 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2021 Vreme: 20:00
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)

2. kolo27.11.2021
75560KK Zemun 3 : KK Flash 282 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 16:30
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
75561KK Surčin Dobanovci 2 : KK Cerak 544 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 12:50
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
75562KK Borac Zemun 2 : KK Abba (Barič)65 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 14:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
75563KK Planet Basket (екипа одустала) : KK Div Basket 3
75564KK Vizura 3 : BKK Radnički 446 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2021 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)

3. kolo04.12.2021
75565KK Flash 2 : KK Vizura 343 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 17:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
75566KK Div Basket 3 : KK Zemun 343 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 18:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
75567KK Abba (Barič) : KK Planet Basket (екипа одустала)
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
75568KK Cerak 5 : KK Borac Zemun 280 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 13:15
Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52)
75569BKK Radnički 4 : KK Surčin Dobanovci 252 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2021 Vreme: 20:00
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)

4. kolo11.12.2021
75570KK Zemun 3 : KK Abba (Barič)80 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2021 Vreme: 10:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
75571KK Flash 2 : KK Div Basket 332 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2021 Vreme: 16:50
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
75572KK Borac Zemun 2 : BKK Radnički 433 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 13:45
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
75573KK Planet Basket (екипа одустала) : KK Cerak 5
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
75574KK Vizura 3 : KK Surčin Dobanovci 255 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2021 Vreme: 18:45
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)

5. kolo18.12.2021
75575KK Div Basket 3 : KK Vizura 370 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.12.2021 Vreme: 16:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
75576KK Abba (Barič) : KK Flash 254 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 17:00
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
75577KK Cerak 5 : KK Zemun 346 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.12.2021 Vreme: 10:00
Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52)
75578BKK Radnički 4 : KK Planet Basket (екипа одустала)
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
75579KK Surčin Dobanovci 2 : KK Borac Zemun 266 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 13:15
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)

6. kolo25.12.2021
75580KK Zemun 3 : BKK Radnički 464 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2022 Vreme: 09:00
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
75581KK Flash 2 : KK Cerak 546 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2021 Vreme: 11:35
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
75582KK Div Basket 3 : KK Abba (Barič)85 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2021 Vreme: 16:45
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
75583KK Planet Basket (екипа одустала) : KK Surčin Dobanovci 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
75584KK Vizura 3 : KK Borac Zemun 265 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2021 Vreme: 13:15
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)

7. kolo29.01.2022
75585KK Abba (Barič) : KK Vizura 366 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2022 Vreme: 10:50
Lokacija: Posavski Partizani (Obrenovac) (Svetog Save 2)
75586KK Cerak 5 : KK Div Basket 355 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2022 Vreme: 12:30
Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52)
75587BKK Radnički 4 : KK Flash 258 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2022 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala David Kalinić (Stanka Vraza 44)
75588KK Surčin Dobanovci 2 : KK Zemun 318 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2022 Vreme: 13:15
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
75589KK Borac Zemun 2 : KK Planet Basket (екипа одустала)

8. kolo05.02.2022
75590KK Zemun 3 : KK Borac Zemun 268 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2022 Vreme: 19:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
75591KK Flash 2 : KK Surčin Dobanovci 261 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2022 Vreme: 18:00
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
75592KK Div Basket 3 : BKK Radnički 455 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2022 Vreme: 16:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
75593KK Abba (Barič) : KK Cerak 556 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.04.2022 Vreme: 20:20
Lokacija: Posavski Partizani (Obrenovac) (Svetog Save 2)
75594KK Vizura 3 : KK Planet Basket (екипа одустала)

9. kolo12.02.2022
75595KK Cerak 5 : KK Vizura 372 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2022 Vreme: 13:15
Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52)
75596BKK Radnički 4 : KK Abba (Barič)70 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2022 Vreme: 17:15
Lokacija: Posavski Partizani (Obrenovac) (Svetog Save 2)
75597KK Surčin Dobanovci 2 : KK Div Basket 344 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2022 Vreme: 13:00
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
75598KK Borac Zemun 2 : KK Flash 245 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2022 Vreme: 11:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
75599KK Planet Basket (екипа одустала) : KK Zemun 3
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022

10. kolo19.02.2022
75600BKK Radnički 4 : KK Cerak 542 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.04.2022 Vreme: 21:40
Lokacija: Banović Strahinja (Kneza Višeslava 15)
75601KK Surčin Dobanovci 2 : KK Abba (Barič)84 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.05.2022 Vreme: 14:00
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
75602KK Borac Zemun 2 : KK Div Basket 345 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2022 Vreme: 13:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
75603KK Planet Basket (екипа одустала) : KK Flash 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
75604KK Vizura 3 : KK Zemun 332 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.05.2022 Vreme: 12:20
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)

11. kolo26.02.2022
75605KK Flash 2 : KK Zemun 330 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2022 Vreme: 20:45
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
75606KK Div Basket 3 : KK Planet Basket (екипа одустала)
75607KK Abba (Barič) : KK Borac Zemun 261 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: Posavski Partizani (Obrenovac) (Svetog Save 2)
75608KK Cerak 5 : KK Surčin Dobanovci 246 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2022 Vreme: 13:15
Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52)
75609BKK Radnički 4 : KK Vizura 366 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2022 Vreme: 19:45
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)

12. kolo05.03.2022
75610KK Zemun 3 : KK Div Basket 380 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2022 Vreme: 16:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
75611KK Surčin Dobanovci 2 : BKK Radnički 450 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.04.2022 Vreme: 11:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
75612KK Borac Zemun 2 : KK Cerak 552 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2022 Vreme: 10:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
75613KK Planet Basket (екипа одустала) : KK Abba (Barič)
75614KK Vizura 3 : KK Flash 255 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2022 Vreme: 18:45
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)

13. kolo12.03.2022
75615KK Div Basket 3 : KK Flash 268 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 18:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
75616KK Abba (Barič) : KK Zemun 325 : 99
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2022 Vreme: 17:10
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
75617KK Cerak 5 : KK Planet Basket (екипа одустала)
75618BKK Radnički 4 : KK Borac Zemun 246 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2022 Vreme: 19:45
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
75619KK Surčin Dobanovci 2 : KK Vizura 333 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2022 Vreme: 12:45
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)

14. kolo19.03.2022
75620KK Zemun 3 : KK Cerak 575 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143)
75621KK Flash 2 : KK Abba (Barič)74 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2022 Vreme: 19:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
75622KK Borac Zemun 2 : KK Surčin Dobanovci 233 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
75623KK Planet Basket (екипа одустала) : BKK Radnički 4
75624KK Vizura 3 : KK Div Basket 345 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2022 Vreme: 12:15
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)

15. kolo26.03.2022
75625KK Abba (Barič) : KK Div Basket 345 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
75626KK Cerak 5 : KK Flash 251 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: Ivo Andrić (Ivana Mičurina 38a)
75627BKK Radnički 4 : KK Zemun 330 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
75628KK Surčin Dobanovci 2 : KK Planet Basket (екипа одустала)
75629KK Borac Zemun 2 : KK Vizura 339 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)

16. kolo02.04.2022
75630KK Zemun 3 : KK Surčin Dobanovci 279 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 10:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
75631KK Flash 2 : BKK Radnički 454 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2022 Vreme: 18:45
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
75632KK Div Basket 3 : KK Cerak 553 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 18:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
75633KK Planet Basket (екипа одустала) : KK Borac Zemun 2
75634KK Vizura 3 : KK Abba (Barič)59 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2022 Vreme: 12:20
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)

17. kolo09.04.2022
75635KK Cerak 5 : KK Abba (Barič)83 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2022 Vreme: 14:15
Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52)
75636BKK Radnički 4 : KK Div Basket 361 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.04.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: Filozofski fakultet (Čika Ljubina 20)
75637KK Surčin Dobanovci 2 : KK Flash 262 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2022 Vreme: 11:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
75638KK Borac Zemun 2 : KK Zemun 331 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2022 Vreme: 09:30
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
75639KK Planet Basket (екипа одустала) : KK Vizura 3

18. kolo16.04.2022
75640KK Zemun 3 : KK Planet Basket (екипа одустала)
75641KK Flash 2 : KK Borac Zemun 259 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2022 Vreme: 17:05
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
75642KK Div Basket 3 : KK Surčin Dobanovci 262 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2022 Vreme: 13:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
75643KK Abba (Barič) : BKK Radnički 435 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.04.2022 Vreme: 17:15
Lokacija: Hala David Kalinić (Stanka Vraza 44)
75644KK Vizura 3 : KK Cerak 565 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.05.2022 Vreme: 12:20
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)


Prezentacije ostalih klubova



Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.