|
|
|
KK Div Basket 2 (pioniri)
Beogradska liga U14
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Barajevo | | 17 | | 13 | | 4 | | 1069 | | 764 | | 305 | | 30 | | | | 2. | | | KK Beovuk 72 - 4 | | 15 | | 13 | | 2 | | 863 | | 576 | | 287 | | 28 | | | | 3. | | | KK Banjica Mega 2 | | 16 | | 11 | | 5 | | 1188 | | 843 | | 345 | | 27 | | | | 4. | | | KK Borac Zemun 2 | | 15 | | 12 | | 3 | | 973 | | 608 | | 365 | | 27 | | | | 5. | | | KK Div Basket 2 | | 16 | | 11 | | 5 | | 1049 | | 772 | | 277 | | 27 | | | | 6. | | | KK Cerak 7 | | 17 | | 9 | | 8 | | 987 | | 789 | | 198 | | 26 | | | | 7. | | | KK Mondo Basket | | 17 | | 7 | | 10 | | 830 | | 837 | | -7 | | 24 | | | | 8. | | | KK Mladost 6 | | 16 | | 3 | | 13 | | 634 | | 1117 | | -483 | | 19 | | | | 9. | | | KK Play 011 | | 17 | | 1 | | 16 | | 423 | | 1083 | | -660 | | 18 | | | | 10. | | | KK Flash 4 | | 16 | | 1 | | 15 | | 518 | | 1145 | | -627 | | 17 | | |
| | 89591 | KK Barajevo : KK Div Basket 2 | 46 : 34 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 16:20 | Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a) |
| | | | |
| | 89592 | KK Mladost 6 : KK Play 011 | 61 : 45 |
| | | | | | Datum: 27.11.2023 Vreme: 20:40 | Lokacija: Dragan Lukić (Nede Spasojević 6) |
| | | | |
| | 89593 | KK Banjica Mega 2 : KK Mondo Basket | 95 : 44 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 15:30 | Lokacija: Branislav Nušić (Zaplanjska 45) |
| | | | |
| | 89594 | KK Borac Zemun 2 : KK Flash 4 | 73 : 13 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 16:00 | Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262) |
| | | | |
| | 89595 | KK Beovuk 72 - 4 : KK Cerak 7 | 48 : 32 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 16:45 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89596 | KK Barajevo : KK Mladost 6 | 71 : 25 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 14:20 | Lokacija: Sportski centar Barajevo (Barajevska 7) |
| | | | |
| | 89597 | KK Flash 4 : KK Beovuk 72 - 4 | 24 : 77 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 15:45 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 89598 | KK Mondo Basket : KK Borac Zemun 2 | 38 : 47 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 10:50 | Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27) |
| | | | |
| | 89599 | KK Play 011 : KK Banjica Mega 2 | 21 : 96 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 11:20 | Lokacija: Zaga Malivuk (Krnjača) (Grge Andrijanovića 18) |
| | | | |
| | 89600 | KK Div Basket 2 : KK Cerak 7 | 57 : 54 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 18:00 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 89601 | KK Mladost 6 : KK Div Basket 2 | 39 : 61 |
| | | | | | Datum: 12.12.2023 Vreme: 20:40 | Lokacija: Dragan Lukić (Nede Spasojević 6) |
| | | | |
| | 89602 | KK Banjica Mega 2 : KK Barajevo | 56 : 48 |
| | | | | | Datum: 11.12.2023 Vreme: 21:00 | Lokacija: Sportski centar Barajevo (Barajevska 7) |
| | | | |
| | 89603 | KK Borac Zemun 2 : KK Play 011 | 73 : 17 |
| | | | | | Datum: 27.12.2023 Vreme: 20:45 | Lokacija: Sava Šumanović (Altina) (Dobanovački put 107) |
| | | | |
| | 89604 | KK Beovuk 72 - 4 : KK Mondo Basket | 48 : 37 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 12:15 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89605 | KK Cerak 7 : KK Flash 4 | 71 : 24 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 10:10 | Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52) |
| | | | |
| | 89606 | KK Barajevo : KK Borac Zemun 2 | 65 : 63 |
| | | | | | Datum: 25.01.2024 Vreme: 21:10 | Lokacija: Sportski centar Barajevo (Barajevska 7) |
| | | | |
| | 89607 | KK Mladost 6 : KK Banjica Mega 2 | 28 : 116 |
| | | | | | Datum: 18.12.2023 Vreme: 20:40 | Lokacija: Dragan Lukić (Nede Spasojević 6) |
| | | | |
| | 89608 | KK Mondo Basket : KK Cerak 7 | 58 : 52 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 10:50 | Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27) |
| | | | |
| | 89609 | KK Play 011 : KK Beovuk 72 - 4 | 19 : 45 |
| | | | | | Datum: 18.12.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Zaga Malivuk (Krnjača) (Grge Andrijanovića 18) |
| | | | |
| | 89610 | KK Div Basket 2 : KK Flash 4 | 98 : 29 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 18:30 | Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62) |
| | | | |
| | 89611 | KK Banjica Mega 2 : KK Div Basket 2 | 89 : 53 |
| | | | | | Datum: 25.12.2023 Vreme: 19:45 | Lokacija: Branislav Nušić (Zaplanjska 45) |
| | | | |
| | 89612 | KK Borac Zemun 2 : KK Mladost 6 | 71 : 21 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 12:00 | Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262) |
| | | | |
| | 89613 | KK Beovuk 72 - 4 : KK Barajevo | 44 : 38 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 12:20 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89614 | KK Cerak 7 : KK Play 011 | 61 : 20 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 10:10 | Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52) |
| | | | |
| | 89615 | KK Flash 4 : KK Mondo Basket | 42 : 60 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 16:20 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 89616 | KK Barajevo : KK Cerak 7 | 60 : 38 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: Sportski centar Barajevo (Barajevska 7) |
| | | | |
| | 89617 | KK Mladost 6 : KK Beovuk 72 - 4 | 39 : 70 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 14:15 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 89618 | KK Banjica Mega 2 : KK Borac Zemun 2 | 77 : 63 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 15:15 | Lokacija: Branislav Nušić (Zaplanjska 45) |
| | | | |
| | 89619 | KK Play 011 : KK Flash 4 | 30 : 28 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 11:20 | Lokacija: Zaga Malivuk (Krnjača) (Grge Andrijanovića 18) |
| | | | |
| | 89620 | KK Div Basket 2 : KK Mondo Basket | 55 : 40 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 17:45 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 89621 | KK Borac Zemun 2 : KK Div Basket 2 | 48 : 44 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 15:30 | Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262) |
| | | | |
| | 89622 | KK Beovuk 72 - 4 : KK Banjica Mega 2 | 72 : 62 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 13:40 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89623 | KK Cerak 7 : KK Mladost 6 | 69 : 39 |
| | | | | | Datum: 05.02.2024 Vreme: 20:40 | Lokacija: Dragan Lukić (Nede Spasojević 6) |
| | | | |
| | 89624 | KK Flash 4 : KK Barajevo | 19 : 69 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 14:20 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 89625 | KK Mondo Basket : KK Play 011 | 66 : 23 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27) |
| | | | |
| | 89626 | KK Barajevo : KK Mondo Basket | 67 : 44 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 13:20 | Lokacija: Sportski centar Barajevo (Barajevska 7) |
| | | | |
| | 89627 | KK Mladost 6 : KK Flash 4 | 63 : 53 |
| | | | | | Datum: 13.02.2024 Vreme: 20:45 | Lokacija: Dragan Lukić (Nede Spasojević 6) |
| | | | |
| | 89628 | KK Banjica Mega 2 : KK Cerak 7 | 61 : 70 |
| | | | | | Datum: 12.02.2024 Vreme: 19:45 | Lokacija: Branislav Nušić (Zaplanjska 45) |
| | | | |
| | 89629 | KK Borac Zemun 2 : KK Beovuk 72 - 4 | 48 : 51 |
| | | | | | Datum: 18.04.2024 Vreme: 20:10 | Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262) |
| | | | |
| | 89630 | KK Div Basket 2 : KK Play 011 | 89 : 29 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 15:00 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 89631 | KK Beovuk 72 - 4 : KK Div Basket 2 | 56 : 63 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89632 | KK Cerak 7 : KK Borac Zemun 2 | 43 : 60 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 10:10 | Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52) |
| | | | |
| | 89633 | KK Flash 4 : KK Banjica Mega 2 | 49 : 96 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 13:45 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 89634 | KK Mondo Basket : KK Mladost 6 | 64 : 34 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 11:15 | Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27) |
| | | | |
| | 89635 | KK Play 011 : KK Barajevo | 20 : 67 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 11:20 | Lokacija: Zaga Malivuk (Krnjača) (Grge Andrijanovića 18) |
| | | | |
| | 89636 | KK Cerak 7 : KK Beovuk 72 - 4 | 46 : 56 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 10:10 | Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52) |
| | | | |
| | 89637 | KK Flash 4 : KK Borac Zemun 2 | 42 : 76 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 13:00 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 89638 | KK Mondo Basket : KK Banjica Mega 2 | 44 : 21 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27) |
| | | | |
| | 89639 | KK Play 011 : KK Mladost 6 | 24 : 34 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: Zaga Malivuk (Krnjača) (Grge Andrijanovića 18) |
| | | | |
| | 89640 | KK Div Basket 2 : KK Barajevo | 67 : 79 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 18:30 | Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62) |
| | | | |
| | 89641 | KK Mladost 6 : KK Barajevo | 36 : 80 |
| | | | | | Datum: 12.03.2024 Vreme: 20:40 | Lokacija: Dragan Lukić (Nede Spasojević 6) |
| | | | |
| | 89642 | KK Banjica Mega 2 : KK Play 011 | 99 : 26 |
| | | | | | Datum: 15.03.2024 Vreme: 21:00 | Lokacija: Branislav Nušić (Zaplanjska 45) |
| | | | |
| | 89643 | KK Borac Zemun 2 : KK Mondo Basket | 54 : 35 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 17:00 | Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262) |
| | | | |
| | 89644 | KK Beovuk 72 - 4 : KK Flash 4 | 76 : 23 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 15:20 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89645 | KK Cerak 7 : KK Div Basket 2 | 54 : 57 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 10:10 | Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52) |
| | | | |
| | 89646 | KK Barajevo : KK Banjica Mega 2 | 47 : 80 |
| | | | | | Datum: 18.03.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Sportski centar Barajevo (Barajevska 7) |
| | | | |
| | 89647 | KK Flash 4 : KK Cerak 7 | 51 : 87 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 12:00 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 89648 | KK Mondo Basket : KK Beovuk 72 - 4 | 33 : 44 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 11:30 | Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27) |
| | | | |
| | 89649 | KK Play 011 : KK Borac Zemun 2 | 22 : 72 |
| | | | | | Datum: 20.03.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Zaga Malivuk (Krnjača) (Grge Andrijanovića 18) |
| | | | |
| | 89650 | KK Div Basket 2 : KK Mladost 6 | 85 : 31 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 89651 | KK Banjica Mega 2 : KK Mladost 6 | 95 : 59 |
| | | | | | Datum: 27.03.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: 9. Gimnazija (Goce Delčeva 41) |
| | | | |
| | 89652 | KK Borac Zemun 2 : KK Barajevo | 58 : 52 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 13:00 | Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262) |
| | | | |
| | 89653 | KK Beovuk 72 - 4 : KK Play 011 | 75 : 15 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89654 | KK Cerak 7 : KK Mondo Basket | 64 : 47 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 11:30 | Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52) |
| | | | |
| | 89655 | KK Flash 4 : KK Div Basket 2 | 17 : 53 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 17:00 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 89656 | KK Barajevo : KK Beovuk 72 - 4 | 56 : 50 |
| | | | | | Datum: 01.04.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Sportski centar Barajevo (Barajevska 7) |
| | | | |
| | 89657 | KK Mladost 6 : KK Borac Zemun 2 | 52 : 101 |
| | | | | | Datum: 30.03.2024 Vreme: 12:00 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 89658 | KK Mondo Basket : KK Flash 4 | 86 : 20 |
| | | | | | Datum: 30.03.2024 Vreme: 10:50 | Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27) |
| | | | |
| | 89659 | KK Play 011 : KK Cerak 7 | 21 : 48 |
| | | | | | Datum: 30.03.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: Zaga Malivuk (Krnjača) (Grge Andrijanovića 18) |
| | | | |
| | 89660 | KK Div Basket 2 : KK Banjica Mega 2 | 79 : 83 |
| | | | | | Datum: 31.03.2024 Vreme: 20:30 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 89661 | KK Borac Zemun 2 : KK Banjica Mega 2 | 66 : 36 |
| | | | | | Datum: 09.04.2024 Vreme: 20:15 | Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262) |
| | | | |
| | 89662 | KK Beovuk 72 - 4 : KK Mladost 6 | 51 : 41 |
| | | | | | Datum: 07.04.2024 Vreme: 15:00 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89663 | KK Cerak 7 : KK Barajevo | 63 : 72 |
| | | | | | Datum: 06.04.2024 Vreme: 10:10 | Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52) |
| | | | |
| | 89664 | KK Flash 4 : KK Play 011 | 60 : 43 |
| | | | | | Datum: 06.04.2024 Vreme: 11:50 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 89665 | KK Mondo Basket : KK Div Basket 2 | 54 : 82 |
| | | | | | Datum: 06.04.2024 Vreme: 11:00 | Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27) |
| | | | |
| | 89666 | KK Barajevo : KK Flash 4 | 87 : 24 |
| | | | | | Datum: 14.04.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: Sportski centar Barajevo (Barajevska 7) |
| | | | |
| | 89667 | KK Mladost 6 : KK Cerak 7 | 32 : 61 |
| | | | | | Datum: 13.04.2024 Vreme: 11:30 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 89668 | KK Banjica Mega 2 : KK Beovuk 72 - 4 | |
| | | | | | Datum: 12.04.2024 Vreme: 20:45 | Lokacija: Branislav Nušić (Zaplanjska 45) |
| | | | |
| | 89669 | KK Play 011 : KK Mondo Basket | 24 : 37 |
| | | | | | Datum: 13.04.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: Zaga Malivuk (Krnjača) (Grge Andrijanovića 18) |
| | | | |
| | 89670 | KK Div Basket 2 : KK Borac Zemun 2 | |
| | | | | | Datum: 14.04.2024 Vreme: 16:00 | Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27) |
| | | | |
| | 89671 | KK Beovuk 72 - 4 : KK Borac Zemun 2 | |
| | | | | | Datum: 27.04.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89672 | KK Cerak 7 : KK Banjica Mega 2 | 74 : 26 |
| | | | | | Datum: 21.04.2024 Vreme: 10:10 | Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52) |
| | | | |
| | 89673 | KK Flash 4 : KK Mladost 6 | |
| | | | | | | | | | |
| | 89674 | KK Mondo Basket : KK Barajevo | 43 : 65 |
| | | | | | Datum: 20.04.2024 Vreme: 10:50 | Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27) |
| | | | |
| | 89675 | KK Play 011 : KK Div Basket 2 | 24 : 72 |
| | | | | | Datum: 20.04.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: Zaga Malivuk (Krnjača) (Grge Andrijanovića 18) |
| | | | |
| | 89676 | KK Barajevo : KK Play 011 | |
| | | | |
| | 89677 | KK Mladost 6 : KK Mondo Basket | |
| | | | |
| | 89678 | KK Banjica Mega 2 : KK Flash 4 | |
| | | | |
| | 89679 | KK Borac Zemun 2 : KK Cerak 7 | |
| | | | |
| | 89680 | KK Div Basket 2 : KK Beovuk 72 - 4 | |
| | | | |
|
|
|
|
|
Prezentacije ostalih klubova
|
|
|